Miley Cyrus to kłamczucha !

 Czego się nie robi dla poprawienia swojego wizerunku? Można okłamać całą Amerykę!


Mama chce poprawić wizerunek córki, bo wszyscy uważają, że jest zepsuta i rozpuszczona a opinię taką zdobyła swoim zachowaniem   i jeszcze to, że Amerykanom zaczęło przeszkadzać, że tak młoda dziewczyna spotyka się z chłopakiem o 5 lat starszym. Ona szalona małolata on już poważniejszy gość. Więc mama, żeby poprawić wizerunek swojej córki zaczęła nakłaniać ją i Gastona, żeby Ci opowiadali a właściwie zaprzeczali faktom. Miley zaczęła się ubierać w ciuchy dorosłej kobiety, Gaston zapewnia, że jest dobrym przyjacielem rodziny bo gdyby nie ojciec Miley…..

Jestem tylko przyjacielem rodziny. Poznałem ojca Miley w reality show, w którym brałem udział. Bardzo się zaprzyjaźniliśmy. Przeniosłem się do Los Angeles dwa lata temu, Billy Ray pomógł mi się urządzić. Bez niego nie byłbym tu, gdzie jestem.

A żeby ludzie myśleli, że Miley już się nie spotyka z Gastonem, koleżanki próbowały ich skłócić , wymyślając np plotkę, że Justin je podrywał.

Próbowali ich nawet skłócić – mówi znajomy rodziny. Przekonali koleżanki córki, by zaczęły mówić Miley, że Justin próbował je poderwać. Dziewczyna jednak przejrzała zamiary rodziców – plan nie wypalił. Kazała im przestać się wtrącać.

Co jeszcze wymyślą by poprawić rozpuszczonej córeczki image?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.