,  

Miley Cyrus nie mieszka z chłopakiem

 Miley Cyrus postanowiła zdementować plotki, by zamieszkiwała pod jednym dachem ze swoim chłopakiem z Australii Liamem Hemsworthem.


Miley Cyrus początkowo wypierała się by Liam był jej chłopakiem. Kiedy jednak już nie było wyjścia oficjalnie przyznała się do nowego związku. Teraz wypiera się by jej nowa miłość mieszkała z nią  pod jednym dachem.

Owszem jesteśmy razem, ale nie mieszkamy ze sobą. Jak brukowce mogłyby wiedzieć, kto mieszka w moim domu, a kto nie? Nikt z ich redakcji nigdy nie był w moim domu, nikt ze mną nie rozmawiał, ani z Liamem, ani z moimi rodzicami. Nikt też nie wypytywał moich najbliższych przyjaciół. Nie mieli nawet możliwości uzyskania takich informacji, więc nie pozostało im nic innego, jak wymyślanie plotek.

Przecież mam dopiero 17 lat, to chyba oczywiste, że nie mieszkam z chłopakiem – powiedziała Miley.

Nic nie jest oczywistego, w końcu juz tyle  razy kłamała.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

1 osoba skomentowała artykuł: Miley Cyrus nie mieszka z chłopakiem

  • Sandra

    Zostawcie Milley w spokoju każdy może mieć swoje zycie a to ze jest to sławna osoba to nic one też chcą mieć swoje zycie i nie wpierda****ie się w to !! Skoro ona tak mówi to powinniście uwierzyć a na dodatek skoro tam nie byliście to skąd możecie wiedzieć z kim ona mieszka może mieszkać nawet z Dodą a was to nie powinno obchodzić pieprzone brukowce !!!! I love Miley :**

You must be logged in to post a comment.