,  

Miley Cyrus i Radiohead razem w trasie po Polsce!

ImageW pierwszej chwili informacja ta wywołała u mnie serię niekontrolowanych wypieków. Potem przyszło zwątpienie i wyparcie związane niedowierzaniem- pisze nasz informator. Cóż, mamy podobne odczucia.


Trudno nam jest uwierzyć w takie doniesienia, ale jeśli była by to prawda, żałowalibyśmy gdybyśmy tego nie opublikowali a tak może jesteśmy pierwsi donosząc takie informacje?

Po tym jak Miley przyszła do nas na kolanach w worku pokutnym a w dodatku z wyczekiwanymi przeprosinami nie możemy pozostać niewzruszeni tym gestem – napisał Thom na stronie internetowej zespołu. W dalszej części wypowiedzi opisuje jak rozpoznał w Pannie Cyrus najgorętszą fankę zespołu, okupującą przedscenie podczas każdej amerykańskiej trasy grupy .

 Mnie i Johnemu łzy stanęły w oczach, gdy okazało się, że to ona. Miley zna całe Pablo Honey na pamięć. Sam mam problemy z przypomnieniem sobie o co mi w tedy chodziło, dlatego tak rzadko gramy tamte utwory. Dzięki Miley na nowo odkrywamy moc tamtych kompozycji
.

Wyznanie Thoma i nowa znajomość z odtwórczynią roli Hannah Montany to z pewnością nie ostatnia wstrząsająca wiadomość dnia. Informację o koncercie Radiohead w Polsce odkryto w komentarzu Miley do jednego z jej własnych wpisów na jej blogu.

Moja Babcia pochodziła z Ostrołęki a jej Panieńskie nazwisko to Całus. Razem z moimi rodzicami wyemigrowała do Stanów w sierpniu 1980 roku. Razem z Radiohead mam możliwość podążania śladem przodków. Do zobaczenia na koncertach w 2010.

Brzmi jak bajka a szczególnie to razem z moimi rodzicami babcia wyemigrowała do Stanów. To co rodzice są rodzeństwem?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.