,  

Miley Cyrus i Liam Hemsworth znowu sie rozstali!

Marzenia o ślubie prysły jak bańka mydlana!

Miley Cyrus i Liam Hemsworth na początku przyszłego roku mieli się pobrać. Miley chciała założyć własną rodzinę i jak najszybciej wyprowadzić się z domu. Teraz chyba już wiadomo dlaczego tak się jej spieszyło do zamążpójścia. W rodzinie nastoletniej piosenkarki nie działo się najlepiej.

Chłopak Miley, australijski aktor jako pierwszy zrozumiał, że w tej rodzinie być może nie zazna szczęścia i postanowił zerwać znajomość ze swoją dziewczyną. To już drugi raz, kiedy aktor zerwał z Miley.

Znowu się rozstali. Dla Miley to był cios. Ale jak ją znam, będzie w stanie mu wybaczyć. Pewnie za jakiś czas znów będą razem – powiedział US Weekly znajomy piosenkarki.

W międzyczasie trwa wojna o wielki majątek Miley. Komu przypadnie opieka nad nastolatka i kto będzie zarządzał jej pieniędzmi? Chociaż przez krótko, bo Miley zaraz ukończy 18 lat.

Znowu się rozstali. Dla Miley to był cios. Ale jak ją znam, będzie w stanie mu wybaczyć. Pewnie za jakiś czas znów będą razem – powiedział US Weekly znajomy piosenkarki
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.