Miko została producentką

AdMedia / newspix.pl

Ma dość aktorstwa?

Iza Miko co chwila znajduje sobie nowe zajęcia. Podobno od dawna marzyło jej się bycie producentem filmowym. Może niepowodzenie w filmie zmusiło ją do szukania sobie nowych zajęć?

Miko chce być producentką hollywoodzką. Tam jednak nie wystarczy mieć marzenia, trzeba mieć też pieniądze i to nie małe. Na początek kilka milionów dolarów. I tak Iza chce wyprodukować film „Yellow” w reżyserii nominowanego do Złotej Palmy Nicka Cassavetesa. Budżet tej produkcji wynosi obecnie 7 milionów dolarów!

– Część środków Iza wywalczyła od sponsorów, ale również zainwestowała własne pieniądze – zdradził Faktowi menedżer Miko. W filmie zagrają m.in.: Sienna Miller oraz żona Antonio Banderasa,  Melanie Griffith.

Zdjęcia już trwają, a film wejdzie na ekrany w 2012 roku. A my się zastanawiamy ile pieniędzy miała Miko własnych. Niedawno kupiła dom, na który musiała zaciągnąć ogromny kredyt. No ale jeśli film zdobędzie dobre recenzje, Polka może liczyć na spore zyski, jeśli tak się nie stanie, może mieć problem.

Zobacz też:Jaką szefową jest Kinga Rusin?

źródło: Fakt.pl

AdMedia / newspix.pl

mat.promocyjne

mat.promocyjne

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.