,  

Michael zabezpieczył swoje dzieci finansowo!

 Michael Jackson zrobił wszystko, by jego dzieci nie żyły w nędzy po jego śmierci.


Michael Jackson miał ruszyć w nową światową trasę koncertową, tylko dlatego, że miał ogromne długi sięgające 400 milionów dolarów. To dzięki tym koncertom miał zarobić tyle by spłacić zadłużenia jak również starczyło jeszcze na wszystkie  przyjemności.

Gdy piosenkarz był w Londynie i przygotowywał się do koncertów pobrał 10 milionów zaliczki na poczet występów i żył za te pieniądze jak król.

Jak się okazuje ten właśnie król, miał ponad 500 milionów dolarów na tajnych kontach bankowych, a także w inwestycjach, papierach wartościowych i udziałach w ogromnych koncernach. Jackson najprawdopodobniej ukrywał te dochody
przed swoja kochaną rodziną. Chciał, aby pieniądze pozostały nietknięte i mogły je odziedziczyć jego dzieci.

 Sprawa ujrzała światło dzienne , gdy prawnik zajmujący się od lat finansami gwiazdora zapłacił 5,5 miliona nieuregulowanych płatności za ranczo Neverland. Siostry i bracia piosenkarza natychmiast zainteresowali się, skąd wziął na to pieniądze.

Myślę, że on czuł nadchodzącą śmierć, dlatego zabezpieczył przyszłość dzieci – przyznał w wywiadzie dla The Sun finansista króla popu. Zabronił mi komukolwiek mówić o ulokowanych kwotach
i zabezpieczonych kontach bankowych.

Jakiś czas temu mówiono, że Michael był świetnym biznesmenem. Wiedział jak i gdzie zainwestować pieniądze . Skąd więc wzięły się jego długi? Być może zamiast płacić , inwestował by zarobić , spłacić zadłużenia i żeby jeszcze zostało dla niego.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.