,  

Michael pokryje koszty swojego pogrzebu!

ImageJak długo można płacić za siebie? Okazuje się, że bardzo długo , nawet po śmierci!


Rodzina Jacksonów całe życie wykorzystywała Michaela dla wzbogacenia się. Nawet teraz kiedy on już nie żyje doi ile się da. Okazuje się, że koszty pogrzebu pokryje on sam!

Podobno rodzina jest tak biedna , że nie stać ich na pochowanie króla pop. Sędzia wydał postanowienie i wyjątkowo się zgodził na to, by całe koszty a nie są one małe, zostały pokryte ze spuścizny jakie pozostawił po sobie Michael, a które miały być dla jego dzieci.

Z wnioskiem do sędziego zwróciła się matka Michaela, Katherine. Adwokaci potwierdzili, że starczy pozostawionej gotówki przez Jacko na pokrycie pogrzebu. Będzie on kosztować 150 tys. dolarów. Michael – choć cały jego majątek wyceniony jest na 1,5 do 2 mld dolarów – miał w gotówce nieco ponad 600 tys. dolarów.

Te wysokie koszty związane są z opłatami administracyjnymi za zamknięcie dla ruchu ulic wokół cmentarza Forest Lawn w miejscowości Glendale na obrzeżach Los Angeles, ustawienie tam policyjnych barier, wysłanie dodatkowych policjantów, którzy mają strzec porządku wokół cmentarza. Dodatkowo rodzina Jacksona wykupiła przy okazji 12 miejsc w mauzoleum, w którym ma spocząć trumna z ciałem Michaela. A płaci za to z jego pieniędzy.
Czyli wykupili już miejsca dla siebie.

Pogrzeb jutro rano naszego czasu o 4 nad ranem.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.