, ,  

Michael nie jest biologicznym ojcem dzieci!

ImageMichael Jackson nie jest biologicznym ojcem żadnego z trójki dzieci, tak twierdzi jego była żona Debbie Rowe.


Mało tego, ona również nie jest biologiczną  matką dwójki z nich. Kiedy Debbie była jeszcze żoną Michaela, pojechali do Paryża. Tam w klinice doszło do zapłodnienia in vitro a Debbie tylko urodziła dzieci. Michael  nie był dawcą spermy dla poczętych dzieci.
Prawdziwym ojcem jest lekarz Jacksona, dermatolog Arnold Klein. Mężczyzna leczył króla popu i był przełożonym Debbie Rowe, jego byłej żony

Jeśli chodzi o najmłodszego syna Princa Michaela II, nikt nigdy nie dowiedział się kim była jego matka. Kiedy mały się urodził, po trzech dniach do szpitala w Grossmont przyjechał adwokat Michaela by odebrać niemowlę i dostarczyć go piosenkarzowi. Jak zostało wybrane nasienie do spłodzenia dziecka, nikt nie wie.

I mimo, że Debbie Rowe nie jest biologiczną matką, nie zamierza zaprzestać walczyć o dzieci. Chce również usynowić najmłodszego. Takiej sprawy jak ta, sądy amerykańskie nigdy nie miały. Będzie to pierwsza tego rodzaju. Mają niezły orzech do zgryzienia.

Kiedy pierwsza dwójka dzieci się rodziła, Debbie była żoną Michaela i oboje byli w tym czasie w Paryżu. Można by na tym fakcie domniemać, że jednak Michael jest ojcem . Jednak jeśli Rowe ma  niezbite dowody, ojcostwo Jacksona będzie obalone.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.