Michael należał do sekty?!

ImageMichael Jackson podobno należał do sekty czarnych nacjonalistów, która nosiła nazwę Nation of Islam.


Michael nigdy nie przyznał się by był członkiem tej sekty, ale źródła powiadają, że w 2008 roku przeszedł na islam i zmienił imię na Mikaeel.

Z sektą tą związani byli ochroniarze Michaela. Jak również Grace Rwaramba, niania która przez ostatnie 10 lat opiekowała się dziećmi Jacksona, jest blisko związana z charyzmatycznym przywódcą Nation of Islam, Louisem Farrakhanem.

Gdy umarł Jackson , niania zdradziła, że Jacko pozostawał pod silnym wpływem sekty. Władze organizacji miały, według jej słów, ściągać od Jacksona pseudoharacz w wysokości 60 tys. funtów miesięcznie.

Może i to nie prawda, wiele rzeczy będziemy jeszcze się dowiadywać. Wiele spraw będzie jeszcze wymyślonych przez światowe tabloidy by tylko przyciągnąć czytelnika. Już gdzieś pisano, że Michale był gejem.

Podobno Ian Halperin, biograf piosenkarza, w wywiadzie udzielonym brytyjskiemu Daily Mail twierdzi, że gwiazdor był gejem i miał słabość do młodych chłopaków. Facet nawet dotarł do mężczyzn z którymi Michael miał niby kontakty cielesne. Ile w tym prawdy? Może już nigdy się nie dowiemy.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.