,  

Michael Jackson ukradł najnowszą piosenkę Paul Ance!

ImageTakiej afery chyba jeszcze nie było, najnowsza piosenka Michaela Jacksona This is it, nie jest jego!


Okazuje się, że piosenka powstała w 1983 roku w studio nagraniowym Paula Anki. Gdy tylko Paul Anka usłyszał wczoraj opublikowana piosenkę, którą śpiewa nieżyjący Michael Jackson, powiadomił rodzinę, że wytoczy im proces o kradzież jego dzieła.

Michael ukradł taśmę z tą piosenką z mojego studia – powiedział Paul Anka.

Rodzina Jacksonów szybko jednak się zorientowała w czym rzecz i szybka reakcja zarządców majątku Michaela zapobiegła procesowi.

Gdy zorientowali się, że to jest moja piosenka i wyprodukowana w moim studiu, rozwiązaliśmy sprawę polubownie. Ja dostałem prawa do połowy zysków z jej sprzedaży. Jestem zadowolony z reakcji na nasze żądania. Przedstawiciele rodziny Jacksonów zachowali się bardzo dobrze.

Paul Anka to artysta naszych dziadków i rodziców. Teraz ma szanse na przypomnienie swojego istnienia a co najważniejsze jego konto bankowe bardzo się powiększy.

Podoba mi się to co zrobili z moją piosenką. Chociaż egzekutor majątku Jacksona stwierdził, że teraz rozumie, dlaczego piosenka jest taka dobra. Ponieważ nie jest w typie kawałków, jakie miał w zwyczaju pisać Michael Jackson.

Jednym słowem jeszcze jedna osoba skorzysta na śmierci Michaela Jacksona, kto następny?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.