,  

Michael Jackson robił podobno jeszcze gorsze rzeczy niż molestowanie chłopców

Spowiedź prywatnego detektywa.

Anthony Pellicano, prywatny detektyw w 2008 roku został skazany za podsłuchiwanie gwiazd. Pellicano po latach ujawnia tajemnice, o których świat nigdy nie słyszał. Twierdzi, że najbardziej bulwersująca sprawą jest sprawa Michaela Jacksona, który zlecił podsłuchiwanie rodziny, oskarżającej króla pop  o molestowanie ich dzieci.

Do tej pory detektyw milczał, gdyż uważał, że zebrany materiał jest zbyt drastyczny. Po śmierci Michaela skontaktował się z mediami by sprzedać im swoje informacje.

Zorientowałem się, że mój własny klient ma sporo na sumieniu. Robił z młodymi chłopcami rzeczy znacznie gorsze niż molestowanie seksualne. Wtedy zerwałem umowę – powiedział.

Podsłuchiwałem telefon Jacksona i obserwowałem jego dom, gdyż miałem zebrać materiały świadczące o jego niewinności – wspomina. Okazało się, że oskarżenia były prawdziwe. Rodziny tych chłopców nie wiedziały nawet połowy tego, co tam się działo...

Ten sam człowiek podsłuchiwał Toma Cruise, Arnolda Schwarzeneggera. Materiały o Jacksonie czekają na wydawcę, oczywiście za odpowiednią cenę. To może być szok dla wszystkich. Tylko co może być gorsze od molestowania?

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

1 osoba skomentowała artykuł: Michael Jackson robił podobno jeszcze gorsze rzeczy niż molestowanie chłopców

You must be logged in to post a comment.