,  

Michael Jackson miał swoją miłość?!

 Coraz to nowe informacje napływają o Michaelu Jacksonie. Chyba nigdy wszystkiego się tak na prawdę do końca nie dowiemy o nim.


Ochroniarz Michaela Jacksona , Matt Fiddes powiedział, że Jacko był od kilku lat w związku z kobietą. Podobno para bardzo się kochała i Jackson nie chciał by kiedykolwiek świat się o niej dowiedział. A kiedy on umierał ona była przy nim. Ochroniarz twierdzi też, że kiedy 10 lat temu poznał Michaela dzięki swojemu przyjacielowi stał się powiernikiem gwiazdy. Znał jego wszystkie najskrytsze tajemnice.

Nie będę wymieniał jej z imienia i nazwiska, ale jego rodzina jest świadoma, że w jego życiu był ktoś wyjątkowy i bardzo dla niego ważny. Kochał ją i przeżyli razem wiele wzlotów i upadków – donosi ochroniarz.

Ona nie jest nikim znanym, ale rodzina Jacksonów świetnie ją zna. Przez pewien czas była najważniejszą kobietą w jego życiu – dodał Fiddes.

Trochę to dziwne i może naciągnięte. W sumie nikt nie zna prywatnego życia Michaela. Z drugiej strony dlaczego ochroniarz zaczyna wyjawiać tajemnice tak bezinteresownie. Gdyby wydał je pisząc książkę, zarobiłby miliony. Nie chce nam się w to wierzyć.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.