,  

Michael Jackson miał 2 kochanków?!

ImageMichael Jackson podobno spotykał się z dwoma mężczyznami i to nie w celach towarzyskich, a może jednak towarzyskich.


Ian Halperin autor najnowszej biografii Michaela Jacksona ujawnia jego najskrytsze tajemnice. Halperin narobił sporego zamieszania wydaną właśnie książką, która już jest w sprzedaży. W  książce możemy przeczytać wyznania dwóch kochanków Michaela Jacksona.

Król Popu poliże twojego lizaka – tak Michael Jackson miał się zwracać do swojego kochanka. Jak pisze biograf w książce The Final Years of Michael Jackson, zdanie to padło podczas pierwszego zbliżenia Jacksona z kochankiem.

Jeden z kochanków był kelnerem , drugi początkującym aktorem. To właśnie ten drugi opowiada o przeżyciach z Jacksonem.

– Był bardzo nieśmiały – mówi o gwiazdorze aktor. – Jednak gdy zaczynaliśmy uprawiać seks, stawał się nienasycony – dodał.

Biograf  pisze również, że Jacko jeździł do hotelu na homoseksualny seks . Podobno przebierał się wtedy często w kobiece ubrania. Jednak czy to prawda? Nikt już się nie dowie, teraz po śmierci piosenkarza można wszystko mówić i pisać.

Nie, nie jestem gejem. Nie jestem homo. Nie zamierzam się załamać nerwowo tylko dlatego, że ludzie sądzą, iż uprawiam seks z mężczyznami – przekonywał Jackson, gdy pojawiały się informacje o jego homoseksualnych skłonnościach.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.