Michael Jackson chce adoptować dziecko !

ImageMichael Jackson cały czas nosi piętno pedofila, niestety ta opinia będzie się za gwiazdą ciągnęła już do końca życia.


Nikt bowiem nie zapomni oskarżeń o molestowanie dzieci przez króla pop.  Piosenkarz niedawno stracił swój majątek poprzez długi. Komornik wystawił na aukcję jego dobytek , między innymi figurki dzieci. Michael wywołał o te przedmioty burzę. Nie chciał się pogodzić ze stratą podobieństw dzieci i przegrał.

Teraz prawnik Jacksona rozpoczął poszukiwania dziecka do adopcji, czyżby w ten sposób gwiazdor chciał się pocieszyć po stracie zabawek ? Jackson pojawi się kilka tygodni przez koncertem w Londynie. W tym samym czasie odwiedzi jeden z ośrodków adopcyjnych  na miejscu, gdzie jest już umówiony. Piosenkarz marzy o małym chłopcu, który wypełni pustkę w jego życiu.

Michael wie, że w Ameryce nie ma szans na adopcję dziecka – pisze The Daily Express. Dlatego zamierza szukać sieroty w Europie albo Afryce. Jest bardzo zdeterminowany, aby odnaleźć idealne dziecko. Takie, które pokocha go od pierwszego wejrzenia. Wierzy, że jest mu to przeznaczone.

Obecnie Michael wychowuje trójkę dzieci : syna Prince’a Michaela I i córkę Paris, które są owocem małżeństwa muzyka z jego lekarką oraz syna Prince’a Michaela II, którego matka nie jest znana.  Jednak dzieci już podrosły a Michael przez to poczuł się stary. Chce by nowe dziecko wypełniło mu jego świat , któremu sam stworzy bajkowe życie.

Trochę to dziwne, w końcu mógłby jeszcze trochę poczekać i doczekać się wnuków. Ale to nie to samo co własne dziecko.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.