,  

Matką Blanketa jest Meksykanka!

ImageMatką najmłodszego syna Michaela Jacksona jest meksykańska pielęgniarka!


Od dnia śierci Michaela Jacksona nie ustano w poszukiwaniu prawdziwych rodziców dzieci króla pop. Najbardziej tajemniczy z dzieci jest 7 letni Blanket, którego nawet matka nie jest znana. Amerykańskie media jednak nie spoczęły i nadal drążą temat.

Brytyjski Daily Mirror twierdzi, że jest pierwszym , który wie kto jest matką chłopca. Według informatorów matką 7-latka jest pielęgniarka o meksykańskim pochodzeniu imieniem Helena. Kobieta dostała podobno 20 tysięcy dolarów za urodzenie dziecka. Michael obsypywał ją prezentami, miał jej kupić mieszkanie, miała stałą pensję i opłacił usługującą jej przez cały czas trwania ciąży służbę. jednak na tym nie koniec, kobieta podobno nie była biologiczną matką dziecka, a jedynie surogatką , która wynajęła swoją macicę. Komróka jajowa była poprana od innej kobiety, która dostała 3,5 tysiąca dolarów. Ta kobieta nie wiedziała komu oddaje jajeczko.

Michael chciał sobie zaprojektować doskonałe dziecko – twierdzą informatorzy. Był bardzo wybredny i chciał mieć pewność, że wybierze najlepsze geny. Oczywiście Blanket jest jego biologicznym synem.

Jak to jest w końcu, był bezpłodny czy tez nie był. O jego bezpłodności wiele się mówiło. Przez maltretowanie go przez ojca stał się niejako kaleką. A teraz Blanket jest jego synem? Ale pewnie tego już się nie dowiemy. Będą tylko krążyły domniemania a my będziemy się w tym tylko gubić.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.