Mariah Carey szykuje pokoje dla dzieci

Będą pełne luksusu i bardzo drogich gadżetów.

Mariah Carey kocha luksusy. Swoje upodobania chyba chce przekazać swoim dzieciom, które w marcu pojawią się na świecie. Piosenkarka postanowiła urządzić im pokoje,w których nie może zabraknąć niczego.

Mariah i jej mąż Nick Cannon chcą  dla dzieci przeznaczyć całe skrzydło swojego domu w Beverly Hills pod pokój dla niemowląt.

Mariah i Nick przerobili całe skrzydło swojego domu na wielki luksusowy pokoik dla dzieci. Mariah chciała żeby ściany były wykonane z kości słoniowej, a dekoracje wykończone 18-karatowym złotem. W pokoiku jest mnóstwo miękkich mebli i dwie garderoby pełne kolorystycznie poukładanych ubranek od Petit Tresor. Jest tu też najlepszy system nagłaśniający, a każde dziecko będzie miało własnego inkrustowanego diamentem iPoda i telewizor z płaskim ekranem wysuwany z sufitu.

Dzieci będą miały  pozłacane kołyski za 2200 dolarów za sztukę i osobne przewijaki za 2800 dolarów. W pokoju znajdą się też dwa hotele z pufami dla Mariah i Nicka za 2270 dolarów oraz sofa za milion dolarów.

Mariah i projektant Kenneth Bordewick doglądają każdego szczegółu. Mariah kupiła warty milion dolarów czerwony gnieciony aksamit. Jest też pokryta 24-karatowym złotem onyksowa sofa z koncertów Michaela Jacksona. Pokój przypomina nieco wystrój Alicji w Krainie Czarów. Mogłoby się wydawać, że jest zbyt luksusowy jak dla niemowląt, ale Mariah tak długo czekała na swoje dzieci, że nie zamierza na nich oszczędzać . Chce żeby były najbardziej zepsutymi dzieciakami na świecie. – dodaje źródło Now.

A za 15 lat będzie płacz i lament. Za 20 lat może do więzienia nie pójdą bo mamusia zapłaci.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.