,  

Mariah Carey kupiła najdroższy dom świata

ImageKryzys gospodarczy? Jaki kryzys? Na pewno kryzys nie dotyczy Mariah Carey.


Mariah Carey postanowiła udowodnić wszystkim, że ona nie ma problemów z pieniędzmi i postanowiła kupić najdroższy dom świata.

Piosenkarka przez trzy miesiące wraz ze swoim mężem Nickiem Cannonem szukali domu, w którym mogli by zamieszkać i założyć rodzinę. W końcu znaleźli willę a właściwie pałac Beverly Hills.

Willa Fleur de Lys, którą wybrały gwiazdy należy do miliardera Davida Sapersteina i jest obecnie najdroższą posiadłością na świecie.  Wyceniana jest na 125 milionów dolarów (około 420 milionów złotych). Ma ponad 4 tysiące metrów kwadratowych, 15 sypialni (po co komuś 15 sypialni?!), marmurowe ściany, salę balową z freskami, jadalnię zdolną pomieścić 50 osób, dwie kuchnie, bibliotekę i cała wykończona jest na złoto.

W koło willi jest piękny ogród z bardzo starymi drzewami, ogromny dom dla służby, spa, basen i korty tenisowe. Para już złożyła ofertę kupna domu, ale nie wiadomo na jaką sumę .

Mariah i Nick wybrali ten dom, ponieważ wymagał najmniej poprawek i właściwie mogliby w każdej chwili się do niego wprowadzić – mówi znajomy gwiazdy.


PR Photos

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.