Mariah Carey ceni wyżej swoje ciuszki niż ludzi

ImageRozkapryszona gwiazda mimo zarobionych milionów, nie grzeszy dobrym gustem.


Słynie z zamiłowania do tandety, jest rozkapryszona i wredna. Sukces jednak sprawił, że czuje sie księżniczką, której zachcianki to rozkazy dla otaczających ją współpracowników. Niedawno fani mogli się przekonać o jej próżności.
Carey wybierała się do Londynu na trzy dniową wycieczkę, zabrała ze sobą 20 walizek! W bagażu znalazła się torba pełna bielizny, kufer z perukami, dwie wielkie skrzynie z wieczorowymi kreacjami i osobny bagaż z ubrankami dla jej psa. Wypakowanie rzeczy z samolotu i zapakowanie ich do pary taksówek zajęło ponad 2 godziny. Po dotarciu do hotelu Mariah kazała asystentom ułożyć ubrania w szafach, a sama udała się na zakupy. Uznała, że nie ma ze sobą odpowiedniego stroju na swój występ w brytyjskiej edycji Idola. Następnego dnia Carey wysłała osobistą stylistkę, aby ta szybko kupiła coś za parę tysięcy funtów, gdyż nie ma w czym przejechać od hotelu do studia nagraniowego.
Podczas pobytu w Londynie gwiazda powiększyła swój bagaż do 22 walizek i zwolniła 4 osoby. Część jej pracowników straciła pracę, gdyż  pognietli jej cenne ubrania w trakcie wypakowywania.
Mariah wyżej ceni swoje drogie ciuchy niż ludzi – skomentował zdarzenie jeden ze zwolnionych asystentów.

Jeszcze jeden dowód, że od nadmiaru kasy i sławy przewraca się im w …..

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.