,  

Mariah Carey bezpołodna?

ImageMariah Carey od jakiegoś  czasu stara się zajść w ciążę. I choć aktorka j est dość skryta, starannie dopiera informacje, które powinny się dostać do mediów.


Piosenkarka dobija 40 i chyba zdała sobie sprawę, że to już ostatni dzwonek na potomstwo. Razem z mężem Nickiem Cannonem, Mariah jest bardzo zaniepokojona, że do tej pory nie zaszła w stan odmienny. W kwietniu minie rok od ich ślubu a potomka jak nie było tak nie ma. Dlatego też, artystka poszła do specjalisty od niepłodności zasięgnąć porady.

Mariah i Nick robią co w ich mocy, aby w końcu mieć dziecko. Niestety, naturalne metody okazały się zawodne, więc postanowili odwiedzić klinikę leczenia płodności, aby spełnić swoje marzenie o potomku. Mariah skończy w tym miesiącu 39 lat i bardzo by chciała urodzić przed czterdziestką – donosi informator.

A jeszcze nie tak dawno Mariah powiedziała, że nie będzie mieć dzieci bo utyje. Jak to bezmyślnie rzucane słowa później się mszczą. A może by tak gwiazdki zaczęły myśleć trochę wcześniej niż w wieku 40 lat?

foto/The Sun

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.