Mama Alicji jedzie do zięcia i wnuka!

ImagePani Bachleda-Curuś w końcu może zobaczyć wnuka, który na świat przyszedł ponad tydzień temu.


Colinowi nerwy przeszły, w końcu pozwolił na odwiedziny mamy swojej ukochanej w USA. Mały synek, który przyszedł niedawno na świat robi cuda jak widać.

– Moja córka urodziła syna . Dziękuję za gratulacje, osobiście przekażę je córce – dodaje w rozmowie z Faktem .

Kontakt matki i córki przez całą jej ciążę był jedynie telefoniczny. Alicja nie latała samolotami ze względu na swój stan.  Pani Lidia Bachleda bardzo przeżywała, że jej córka jest pod wielkim wpływem Irlandczyka, który nie złamie swoich zasad dla góralskiej rodziny. Przypomnijmy, że klan Bachledów naciskał na ślub, klan Farrellów powiedział NIE.

Po takich starciach kontakt Alicji z mamą był utrudniony, Colin nie wyraził zgody na wtrącanie się w jego i Alicji sprawy. Teraz sytuacja nabrała kolorów, pani Lidia pojedzie do Stanów zobaczyć się z córką i wnukiem.

– Niedługo jadę zobaczyć wnuka – zdradza Faktowi pani Lidia. – Jego imienia jednak nie zdradzę za żadne skarby! – zarzeka się.

No tak Farrellowi znowu by coś odbiło i nie wpuściłby do domu mamy swojej ukochanej. Lepiej nie ryzykować. Podobno przyjście na świat maluszka zbliżyło obie rodziny ku sobie, matkę Farrell i polskich górali. Nam się jakoś nie chce w taka bajkę za bardzo wierzyć.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.