,  

Małżeństwo Ashotna Kutchera i Demi Moore sypie się

Kochanka aktora ujawnia fakty

Amerykańskie media cały czas śledzą małżonków Demi Moore i jej dużo młodszego męża Ashtona Kutchera, który zaczął robić skoki w bok. Pewnie nie pierwszy raz przystojniak korzystał z usług młodszych kochanek, lecz trafił w końcu na taką, która chciała by świat się o niej dowiedział. Ta powiedziała Kutcherowi, że jeśli on nie przyzna się do zdrady żony, to ona opowie wszystkim jak ją wykorzystał. I opowiedziała.

Sara Leal udzieliła wywiadu magazynowi US Weekly a w nim wiele szczegółów.

Ashton zorganizował imprezę w Hard Rock Hotel w San Diego. Oprócz mnie zaprosił jeszcze trzy dziewczyny. Po kilku drinkach podszedł do mnie i po prostu pocałował –opowiada 23-letnia Sara. Później wszystkie się rozebrałyśmy  i weszłyśmy z nim do jacuzzi. Zapytałam go , co na to Demi. Powiedział, że nie są już razem. Oczywiście nie uwierzyłam.

Impreza skończyła się około 6 rano . Ashton wziął mnie za rękę i zaprowadził do sypialni. Zrzucił z siebie ręcznik i zaczął mnie całować. Potem kilkakrotnie uprawialiśmy seks. Był całkiem niezły. Nie zabezpieczyliśmy się, bo on nie chciał założyć prezerwatywy.

Później długo rozmawialiśmy i żartowaliśmy . To była moja pierwsza jednonocna przygoda. Czuję, że mnie wykorzystał. Miałam nadzieję, że ta znajomość rozwinie się w coś poważniejszego, ale on zaczął mnie ignorować.

Kiedy kochanka Ashtona opowiada światu swoje przygody z aktorem, Demi wynajęła najlepszego prawnika i szykuje pozew rozwodowy.

Demi od kilku dni omawia ze swoimi prawnikami szczegóły rozwodu. Jest zdecydowana. Ashton wciąż się łudzi, że się dogadają i żona mu wybaczy. Nie chce rozwodu. Miał nadzieję, że groźby Sary to tylko blef i dziewczyna nie ujawni szczegółów tamtej nocy. Teraz, kiedy cały świat wie, co między nimi zaszło, Demi nie może na niego patrzeć.

Tuż po publikacji wywiadu Sary, Ashton zdobył się na odwagę i nareszcie przyznał, że z nią spał. Za późno jednak na szczerość. Demi została publicznie upokorzona… załamała się. Zdradził ją w rocznicę ich ślubu. Nadal mieszkają razem, ale zupełnie oddzielnie- twierdzi osoba z rodziny Demi.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.