Majątek Michaela Jacksona wart jest …

ImageMajątek Michaela jest wart mnóstwo pieniędzy. Mimo tego on miał w kieszeni niewiele.


Majątek Michaela Jacksona to jeden z gorących tematów  zmarłego króla pop. Dziennikarze dotarli do dokumentów, z których wynika, że cały dobytek Jacksona wart jest … ponad 1,3 miliarda dolarów! jednak on sam miała zaledwie 600 tysięcy dolarów w gotówce. Reszta jego majątku spoczywała w udziałach i nieruchomościach zastawionych jako zabezpieczenie ogromnych kredytów.

Największą i najcenniejszą częścią pozostawionego przez niego majątku to udziały w firmie Sony/ATV zarządzającej prawami do piosenek Beatlesów. Ich wartość liczy się na 1,15 miliarda dolarów! Prawa do jego własnych piosenek zostały wycenione o wiele niżej – na 85 milionów. Posiadłość Neverland jest warta 66 milionów dolarów. Jednak jest zadłużona na 320 milionów!

Inne rzeczy jak nagromadzone antyki, pseudo antyki, samochody i rzeczy codziennego użytku zostały wycenione na 20 milionów dolarów. Michael utopił też dużo pieniądze w rzeczy nie mające takich wartości. Kupując na przykład pozłacane wazy w sklepie w Las Vegas.

Gdy podliczono to co ma na czysto, wyszło 1 360 839 979 dolarów. Odjąć od tego należy oczywiście kilkaset milionów dolarów długów. Chociaż te tak na prawdę nie są wyliczone dokładnie.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.