,  

Madonnie całkiem odbija !

ImageChodzi narzeka jak jej źle, sami właściwie nie wiemy w co już wierzyć . Tyle sie kręci w koło Madonny !


Madonna nigdy nie potwierdziła mediom, że basebalista Alex Rodriguez jest jej nowym mężczyzną. Jeśli jednak nie ma nic na rzeczy, to po co ukrywa go i spotyka się z nim w tajemnicy przed całym światem?
Para była widziana przez fotografów w Georgii 26 listopada, gdy razem wsiadała do prywatnego odrzutowca gwiazdy – donosi The Sun.
A wczoraj w Miami wysiadali razem z samolotu  i w towarzystwie wspólnego rzecznika prasowego odjeżdżali samochodem do hotelu. Madonna miała wczoraj wystąpić w tym mieście, a Alex nieodłącznie miał jej towarzyszyć.

Ale , żeby było tego mało, para ciągle się kłóci. Ich związek rozpada się, a powodem jest Kabała. Sportowiec ma ją po prostu gdzieś. Regularnie opuszcza zajęcia, które mają na celu wtajemniczenie go w tajemnice ruchu.

 

Madonna zażyczyła sobie, aby jej kochanek zaczął studiować Kabałę. Tak jak kiedyś zaprowadziła Guy'a na zajęcia, tak teraz chce, by jej nowa miłość również miała o niej pojęcie. Rodriguezowi idea nie przypadła jednak do gustu.

Kompletnie go nie obchodzi, że Madonnie bardzo na tym zależy. – mówi znajomy artystki. To ją doprowadza do szału. Jest zdesperowana – chce, by ten związek jej się udał. Nie wyobraża sobie jednak dzielenia życia z człowiekiem, który ma w nosie sprawy dla niej bardzo ważne. Zażądała od niego wyjaśnień – ten jednak nie rozumie, o co jej chodzi. Twierdzi, że oboje mogą żyć tak, jak robili to wcześniej. Są na takich etapach swojego życia, że nie warto się zmieniać dla drugiej osoby. Madge takie argumenty kompletnie nie przekonują.

Rod uciekaj gdzie pieprz rośnie. Choć to ona powinna zaczać od siebie zmiany a nie żądać od młodego kochasia absolutnego posłuszeństwa.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.