,  

Madonna zrobi z Jesusa gwiazdę

 Sypianie młodziutkiego chłopca ze swoją babcia to na pewno nie wielka przyjemność a może i zmuszanie się do uprawiania seksu z taką osobą.


Ale nie każdemu to przeszkadza, wiedząc , że może na tym dużo zyskać. Madonna już opowiada swoim znajomym, że zrobi wielką gwiazdę ze swojego młodego kochanka.

Dzięki mnie będzie sławny! – zapowiedziała.

Artystka już jest po rozmowie z Donatellą Versace o ewentualnym zatrudnieniu Luza.

Madonna spotkała się osobiście ze swoją przyjaciółką Donatellą Versace i zapytała ją, czy nie zatrudniłaby do swojej najnowszej jesienno/zimowej 2009/2010 kampanii jej młodego kochanka. Donatella bardzo poważnie rozważa tę propozycję. Przyciskanie odpowiednich ludzi może przynieść korzyści. Madonna przekonuje Donatellę, że Jesus świetnie sprawdzi się jako model w jej kolekcji – donosi informator dodając, że już w niedzielę, podczas Oscarów wokalistka pokaże się oficjalnie ze swoim nowym chłopakiem
.

Przyjdą razem na imprezę Vanity Fair After Oscars Party. Chcą, aby wszyscy o nich mówili i zamierzają się świetnie bawić. Madonna chce pokazać, że nawet po pięćdziesiątce stać ją na młodego chłopaka – kontynuuje źródło.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.