,  

Madonna zabiera Jesusa na Oscary

ImageNiedawno Madonna powiedziała, że Luz to tylko celowa zagrywka przed mediami, ale chyba tak do końca jest to prawdą.


Związek Madonny i Luza robi się coraz poważniejszy, choć rodzina Luza przeklęła ją . To właśnie z powodu Jesusa, związek Madonny i Rodrigueza zakończył się. Piosenkarka wszędzie pokazuje się z młodym Luzem, wynajęła mu apartament niedaleko swojego domu.

Madge teraz zabierze swojego kochasia na imprezę po Oscarach. Najwyraźniej chce się pochwalić młodym kochankiem przed całym światem. Zastanowicie się pewnie a czemu nie na rozdanie Oscarów. A to dlatego, że od lat nikt Madonny na nie zaprasza. Za to co roku pojawia się ona na imprezie Vanity Fair, którą zresztą jest współorganizatorką. Na przyjęciu bywają najsławniejsze gwiazdy i każda z nich marzy by być zaproszoną tam. Do tej pory piosenkarka pojawiała się na Vanity Fair z przyjaciółmi lub mężem, teraz zapowiedziała, że będzie z Luzem.

Będzie się nim przechwalać jak łowiecką zdobyczą. Chce go przedstawić całemu światu i pokazać, że nadal jest w stanie uwieść znacznie młodszego faceta – donosi magazyn People. Niektórzy uważają, że Madonna padła ofiara własnej gry i zadurzyła się w 22-letnim modelu. Jesus Luz na pewno dobrze skorzysta na takiej okazji.


Czy to dobry pomysł? W końcu będzie przy nim wyglądać jak jego matka, choć ta powiedziała, że babcia Luza wygląda jak Madonna.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.