,  

Madonna wróciła do Luza!

ImageDopiero co Madonna starała się o adopcję małej malawijskiej dziewczynki, gdy się nie udało, odmówiono jej , ta wróciła do swojego młodego kochanka.


Do adopcji przez Madonnę nie doszło , przede wszystkim przez jej rozwiązłe prowadzenie się, tak orzekli przedstawiciele władz Malawi.  Piosenkarka odwoływała się, też nic nie pomogło. Pisaliśmy również o tym, jak jej były kucharz opowiedział jak to gwiazda zajmuje się dziećmi. Teraz wróciła do młodego kochanka, wszystko o życiu królowej pop jakby się potwierdzało.

Madonna i Jesus Luz widziani byli ostatnio w Centrum Kabały. Każde z nich wychodziło jednak osobno. Lecz na pewno nie ma wątpliwości co do tego, że związek piosenkarki i o 28 lat modela nadal trwa.

Gwiazda nawet załatwiła Luzowi nową fuchę. Model ma być twarzą jesienno-zimowej 2009/2010 kampanii Louisa Vuittona i po raz kolejny weźmie udział w sesji zdjęciowej ze swoją starszą kochanką.

Mimo, że w Centrum kabalistycznym wychodzili osobno, wystarczyło kilka dni, kiedy już pokazali się publicznie na kolacji.

Wygląda na to, że do siebie wrócili. Madonna wygląda na szczęśliwą, ona również nie pozostaje mu obojętna. Podczas kolacji cały czas patrzyli sobie w oczy. Jest między nimi nieprawdopodobna chemia. Najwidoczniej doszli do porozumienia po ostatnich przejściach – donosi źródło .

Zaraz potem oboje skierowali się do samochodu, którym wspólnie odjechali.

ycia gwiazda pop nie ma zamiaru zmieniać jak widać, na adopcję chyba nie ma co już liczyć.


 Córka Madonny bywa w Centrum Kabały również, tym razem przyszła ze swoim biologicznym ojcem.

celebrity-gossip

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.