Madonna wciąga Luza do kabały !

Madonna lubi dominować w związkach, dlatego też rozpadło się jej małżeństwo z Guy’em Ritchie.


Madonna lubi mieć wszystko i wszystkich pod kontrolą. Zarówno próbowała tak trzymać swojego już byłego męża jak i zaczyna to samo robić z nowym młodym kochankiem Jesusem Luzem. Media donoszą, że Luz zaczął się bardzo interesować doktryną kabalistyczną.

Jesus pochodzi z tradycyjnej katolickiej rodziny i w takiej wierze został wychowany. Jego imię pochodzi też od imienia Bożego, gdyż rodzice mieli nadzieję, że zostanie księdzem. Od urodzenia wpajano mu wartości chrześcijańskie.

Rodzina modela jest w ciężkim szoku – donosi informator Daily Mirror. Są wyjątkowo zaniepokojeni ostatnimi poczynaniami syna. Jego decyzja o karierze aktora (grał w filmach pornograficznych) i modela była dla rodziców bardzo trudna do zaakceptowania. Teraz zmienił wyznanie. Oczywiście pod wpływem Madonny.

Podobno Luz wstąpił już do internetowej grupy, która zrzesza przyszłych członków sekty. Tylko pytanie , czy wytrzyma te zachcianki Madonny, która na tę chwilę chyba nie będzie już sama chodziła na spotkania kabalistyczne.


VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.