,  

Madonna reżyserką ! (video)

ImageJuż niedługo w polskich kinach będziemy mogli zobaczyć najnowszą komedię Mądrość i seks wyreżyserowaną przez samą Madonnę.


Film na ekrany polskich kin w chodzi 3 kwietnia.

Film opowiada o trójce współlokatorów, którzy chwytają się różnych (zazwyczaj ekscentrycznych) zajęć, próbując ułożyć sobie życie w wielkomiejskim świecie Londynu. Wiele wątków filmu nawiązuje do elementów biografii Madonny – między innymi doświadczeń związanych z tańcem, dzieciństwa, relacji z bliskimi.

Piosenkarka wspomina, że przygoda z filmem, tym razem w roli reżysera, okazała się dla niej niezwykła:

Uwielbiałam reżyserować, współpracować z aktorami, moją ulubioną częścią tego procesu były chyba same próby i magia, która dzieje się, gdy słyszysz, jak napisane przez ciebie słowa wydobywają się z ust innych, są przez nich interpretowane. Jest w tym niewątpliwie rodzaj magii.

W filmie nie mogło zabraknąć świetnej muzyki. Na ścieżce dźwiękowej pojawiają się jej własne utwory, piosenki Britney Spears, a także niezwykły cygański punk Eugene'a Hütza i zespołu Gogol Bordello, który oczarował Madonnę:

Przez cały czas, gdy kręciliśmy, Eugene zwracał moją uwagę na muzykę, nową muzykę. Zakochałam się w każdym krążku, który od niego dostałam. Te, które najbardziej mi się podobały, były twórczością jego wujka, Alexandra Kolpakova. Wykorzystaliśmy w filmie wiele jego utworów, ta muzyka jest fantastyczna, bardzo inspirująca, doskonale pasowała do filmu.

Jeśli film zdobędzie popularność, co zrobi jej były mąż Guy Ritchie, czy jego ex-żona może być dla niego konkurencją ?

Obejrzyjcie  zwiastun filmu.

{youtube}paVzc6BK9A8{/youtube}

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.