,  

Madonna poślubi Luza!

ImageJuż za kilka tygodni Madonna może wstąpić w związek małżeński z młodziutkim modelem Jesuem Luzem.


I to nie bajka, te informacje potwierdził właśnie ojciec Luza. lub ma się odbyć w centrum Kabały w Nowym Jorku o ile to można nazwać ślubem.

Więcej informacji ujawnił ojciec modela ostatnio na łamach magazynu Quem, a dokładnie informacje na temat związku Madonny z jego synem.

Madonna z narzeczonym mieszkają w Nowym Jorku niedaleko Central Park i wciągu najbliższych tygodni maja sie pobrać.

Ceremonia w centrum Kabały w Nowym Jorku, podczas której mój syn i Madonna zamierzają przypieczętować swój związek pokazuje tylko, jak bardzo Jesus jest szczęśliwy. Nie jestem jednak przekonany, czy będzie to faktyczne małżeństwo. To będzie rodzaj rytuału, ale szczerze przyznam, że nie znam Kabały i nie jestem pewien, czy uroczystość będzie miała moc prawną, czy nie – powiedział tata Luza.

Ona ma małe dzieci i Jesus pomaga jej ogarnąć wszystkie domowe zadania związane z opieką nad jej pociechami. Włącza go we wszystkie obowiązki, żyją jak rodzina, choć są tylko parą. On gra z dzieciakami w piłkę. Jesus ma charyzmę i bardzo kocha dzieci.

Ojciec Luza chyba zaakceptował dziewczynę swojego syna, która jest od niego starsza o trzy pokolenia.

Rozmawiałem z Madonną telefonicznie, po francusku, bo mój angielski nie jest płynny. Ona wydaje mi się być normalną i sympatyczną osobą. Jest bardzo kobieca. Nie czuję, żeby była szorstką i zimną osobą – kończy senior Luz.

Małżeństwo z miłości? Raczej z korzyści, ona dobry seks i młode ciało on pieniądze. Nie jeden model poszedł by na takie warunki. \

Ile dajecie im lat w takim związku?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.