Madonna nie ma czasu dla dzieci

ImageNieudana adopcja przez Madonnę wywołała wiele szumu w mediach.


Madonna starała się o adopcję małej dziewczynki z Malawi. Władze wyspy jednak odmówiły gwieździe oddania pod opiekę dziecka, ze względu na niemoralne prowadzenie się gwiazdy.

Teraz National Enquirer , dotarł do byłych pracowników Madonny a dokładnie do byłego kucharza. Erico Ienco miał dużo do powiedzenia w jaki sposób prowadzi się królowa pop.

Wszystko jest dokładnie zaplanowane i każdy dzień jest niemal identyczny – powiedział Ineco w rozmowie z amerykańską gazetą. Wstaje o świcie i pije ekologiczną kawę, a następnie przez dwie godziny trenuje jogę. Kolejne trzy spędza na treningu pilates. W ciągu dnia spotyka się z asystentami i menedżerem, którzy pilnują jej interesów.

Dzieciom poświęca maksymalnie pół godziny dziennie – dodaje kucharz, który zrezygnował z wymagającej pracodawczyni. Jeśli Lourdes chce się z nią zobaczyć, to musi poczekać aż mama znajdzie dla niej czas między treningami. Gdy przywiozła Davida z Afryki trzy godziny później była już na siłowni. Dzieci są u niej na drugim miejscu.

Dziećmi zajmują się niańki, jeśłi doszło by do kolejnej adpocji, została by zatrudniona jeszcze jedna opiekunka.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.