Madonna nie dostanie dziecka do adopcji

 Wydawało by się, że takiej gwieździe jaka jest Madonna, nie  odmawia się niczego. Ale jednak jest inaczej.


Wszystkie ośrodki adopcyjne są jednego zdania, a mianowicie gwiazda prowadzi się niemoralnie i nie dostanie dziecka do adopcji.

Gwiazda od kilku miesięcy starała się o adopcję 3-letniej dziewczynki z Malawi, jednak urzędnicy z ojczyzny małej, nie wyrazili takiej zgody. Piosenkarka chodziła od ośrodka do ośrodka, wydała tysiące dolarów by tylko dostać prawa do opieki nad  dziewczynką, wszystko na marne.

Nie wysyłamy naszych dzieci do rozbitych domów. Taką mamy politykę i nie ważne czy osoba ubiegająca się o adopcję jest wielką i bogatą gwiazdą czy sprzątaczką. Ta zasada dotyczy wszystkich.

Madonna niedawno wzięła rozwód, była związana z żonatym mężczyzną, a teraz spotyka się z bardzo młodym modelem. Według naszej oceny, jest osobą pozbawioną zasad moralnych. Nie powierzymy komuś takiemu dziecka.

Rodzic jest od tego, by wpajać młodemu człowiekowi pewne zasady i nauczyć go odpowiedzialnego zachowania. Uważamy, że Madonna nie sprosta temu zadaniu -jak można przeczytać  w oficjalnym oświadczeniu przedstawiciela Opieki społecznej w Malawi.

Taką wiadomością Madonna była załamana. Być może stąd było zerwanie z modelem, by już jako wolna kobieta o czystym koncie móc ponownie starać się o dziewczynkę. Ma szanse?


celebrityrumors.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.