,  

Madonna nadal spotyka się z Jesusem

 Wydawało by się , że związek Madonny z 22 letnim Brazylijczykiem to chwilowy romans .


Madonna zaraz po rozwodzie z Guy'em zaczęła szaleć. Jej małżeństwo rozsypało się głównie przez jej związek z A-Rod. Ale piosenkarce jakby było mało jednego kochanka, to znalazła sobie drugiego i to o wiele lat młodszego a dokładnie o 28 lat !

Madonna i Jesus swój związek traktują poważnie, ona pewnie cieszy się, że ma młodego ogiera do łóżka, on za pewne chce wykorzystać moment dla swojej kariery. Luz od chwili kiedy związał się z piosenkarką, zaczął o wiele lepiej zarabiać. Agencje modelingu wręcz się o młodego modela biją.

Na dodatek para wcale się nie ukrywa ze swoim związkiem i uczuciami. Dwa dni temu byli widziani w Nowym Jorku na spacerze. Ona zabrała dzieci, córka Lourdes i adoptowany David Banda, które poznały nowego kochasia mamy.  Wszyscy wybrali się na wspólny spacer, na zakupy i do restauracji. Brakowało tylko syna Madonny i Guya Ritchie, Rocco, który nie chciał poznawać nowego chłopaka swojej matki.

wiadkowie zdarzenia mówią, że ani Madonna ani Jesus nie kryli się z uczuciami. Trzymali się za ręce i ściskali. Nawet kiedy pojawili się w pobliżu paparazzi, nie przeszkadzało im to. Jemu się nie dziwimy, w końcu chyba o to mu chodzi, o rozgłos i popularność ale ona? Co chce udowodnić ?
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.