Madonna ma problem z zaakceptowaniem swojego wieku

 Madonna jeszcze przed swoimi 50 urodzinami była bardzo wrażliwa, gdy ktoś wspomniał o jej wieku.


Jej samoocena jeszcze bardziej się pogorszyła po urodzinach i po rozwodzie.
Madonna kategorycznie zabroniła rodzinie oraz przyjaciołom wspominać ile ma lat.
Guy zawsze z humorem podchodził do tej kwestii. Kiedyś w żartach nazwał ją "panią", a ona się obraziła i nie odzywała do niego przez tydzień. Często mówi, że czuje się jakby miała ze 35 lat i chce skupić się na swojej witalności i zdrowiu. Madonna twierdzi, że nie wygląda na kobietę po 50-tce, dlatego wkurza ją, że ludzie ciągle jej przypominają ile ma lat. Ostatnio zabroniła swojej rodzinie i przyjaciołom poruszać kwestii jej wieku. Ma na tym punkcie obsesję – donosi osoba z otoczenia gwiazdy.

Piosenkarka podobno czuję się o wiele młodsza, twierdzi , że to dzięki swojemu wysportowanemu ciału i romansom z o wiele młodszymi mężczyznami, Alexem Rodriguezem oraz Jesusem Luzem.

Madonna twierdzi, że Alex zawsze traktował ją, jak seksowną, młodą dziewczynę. Nigdy nie wspominał o różnicy wieku między nimi.
Jesus z kolei uwielbia z nią flirtować i kupuje jej seksowną bieliznę. On robi wszystko co tylko może, by Madonna czuła się młodo i atrakcyjnie. Ona go za to uwielbia i potrafi się odwdzięczyć. Już załatwiła mu pracę, ale wiadomo co Jesus będzie musiał za to robić
– dodaje to samo źródło.

Nie ma nic za darmo, wiadomo, że Madonna ma duże wpływy w show-biznesie.

Wysportowane nogi Madonny

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.