,  

Madonna ma depresję po rozwodzie !

ImageTaka była bojowa, tak się odgrażała, romansowała z innym i co się  teraz dzieje?


Piosenkarka nie daje sobie rady z emocjami. Myślała, że rozwód z Guy'em przyniesie jej wolnośc, swobodę i spokój . Znajomi piosenkarki twierdzą, że gwiazda cierpi na depresję, ma wahania nastrojów i często płacze. A rozstanie się z mężem okazało się bolesnym ciosem.
Madonna zawsze z pogardą wypowiadała się na temat słabych ludzi, którzy muszą leczyć się u psychiatrów, a teraz sama korzysta z pomocy specjalisty. Od tygodnia regularnie uczęszcza na terapię i kontaktuje się ze swoim lekarzem. Rozmowy z psychiatrą pomagają. Dzwoni do niego, kiedy tylko czuje, że wpada w furię.
Nie wiedzieliśmy, jak się wobec niej zachowywać – powiedział dziennikarzom pracownik Madonny. Jej nastroje zmieniają się z każdą chwilą. Raz się śmieje, za chwilę ma łzy w oczach. Muszę przyznać, że zachowuje się chamsko również w stosunku do tancerzy. Unosi się z byle powodu, często gani za błędy, które nie miały miejsca. Bardzo szybko traci cierpliwość.
W piątek gdy sąd ogłosił rozkład ich małżeństwa, piosenkarka wsiadła w samochód i prosto pojechała do terapeuty. Do swojego apartamentu wróciła dopiero pod wieczór. wiadkowie zeznali, że miała mocno spuchnięte oczy i wyglądała na bardzo zmęczoną.

A może to penopauza?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.