Córka Madonny będzie aktorką

 Od początku narodzin córki Madonny wiadomo było, że ta dziewczyna jak dorośnie nie będzie nikim innym jak kimś kto będzie związany z show-biznesem.


Tak jest przeważnie we wszystkich rodzinach aktorów, piosenkarek.  Ale 14 letnia dziś Lourdes Leon , nie chce robić matce konkurencji ( czyżby była tak dobra w śpiewie?) i poszła inną drogą. Dziewczyna zdecydowała się na aktorstwo i już teraz zaczyna realizować swój plan.
Daily Mail donosi, że Lourdes zaczęła uczęszczać do profesjonalnej szkoły aktorskiej dla dzieci. Uczyły się w niej takie gwiazdy jak Scarlett Johansson czy Macaulay Culkin.

Lourdes desperacko chce zostać aktorką i uczęszcza do Profesjonalnej Dziecięcej Szkoły na Manhattanie. Jest zdeterminowana, aby udowodnić sobie i innym, że poprzez ćwiczenie technik uda jej się zostać aktorką – donosi źródło Daily Mail.

Gdyby Lourdes była biologiczną córką Guya, można by powiedzieć , że poszła w ślady ojca. Ale może kiedyś się tak zdarzyć, że ojczym da jej rolę, czy matka pozwoli córce w niej zagrać?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.