,  

Madonna kochała się we mnie!

ImageIlu na prawdę miała mężczyzn Madonna? To chyba tylko ona sama wie.


20 lat temu, Madonna nie przepuściła żadnemu mężczyźnie w Hollywood. Kochała się chyba w każdym , z którym miała na chwilę styczność. Poślubiła  bardzo szybko Seana Penna.

Teraz ze znalezionych dzienników The Michael Jackson Tapes Michaela Jacksona dowiadujemy się , że on tez był na liście Madonny. Z tą różnicą, że był zupełnie obojętny na jej zaloty.

Myślę, że była szczerze we mnie zakochana, a ja zupełnie nic do niej nie czułem – wyznał Michael w trakcie wywiadu z rabinem Shmuleyem Boteachem. – Zrobiła wiele dziwnych i zwariowanych rzeczy, żeby mnie zdobyć. Nic nas nie łączyło. Nie uważam jej za seksowną osobę. Uważam, że atrakcyjność człowieka wynika z jego serca i duszy, a nie z ciała.

W końcu znudzony zalotami Madonny, Michael zaczął unikać jej towarzystwa. Każda wymówka była dobra, by tylko odmówić spotkania się z nią. Madonna była też bardzo zazdrosna o sukcesy jakie odnosił Michael.

– Jest zazdrosna o wiele rzeczy. Może wynika to z tego, że jest kobietą. Nigdy nie będzie tak znana jak mężczyzna.

Tu się mylił, Madonna zrobiła wszystko by być bardzo znaną osobą. Chyba nie ma już takiej osoby, która by jej nie znała. A tak na marginesie, dobrze że Michael zerwał tę znajomość, zupełnie do siebie nie pasowali.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.