,  

Madonna dopięła swojego

 Madonna może się cieszyć, właśnie wygrała walkę o dzieci.


Dopiero co pisaliśmy, że to kwestia dwóch tygodni, aby Madonna była pewna, że zatrzymuje dzieci. Nie czekaliśmy aż tak długo, już wiadomo, że piosenkarka dopięła swojego, dzieci są jej i zamieszkają z nią w USA.

Jak podaje The Sun sąd orzekł, że dwaj synowie gwiazdy i jej eksmęża Guy'a Ritchiego, Rocco i David Banda, zamieszkają z nią w Nowym Jorku. Reżyser był wściekły z decyzji, ale powiedział, że najważniejsze jest dobro dzieci. Będzie ich odwiedzać tak często jak tylko się da oraz zabierać na wakacje i święta do Anglii.

Będę dbał o to, żeby byli dumni ze swoich brytyjskich korzeni, by czuli się Brytyjczykami
– powiedział Guy.

Piosenkarka cieszy się z decyzji sądu i powiedziała, że nie będzie robiła żadnych problemów ojcu dzieci z widywaniem się z nimi. Jak sama mówi, ona i Guy rozeszli się w dość kulturalny sposób, a wszystkie niejasności zostały już wyjaśnione. Nie chce, żeby rozwód w jakikolwiek sposób negatywnie wpłynął na ich dzieci.

Ta sprawa jest dla mnie zamknięta. Cieszę się z decyzji sądu. Jeśli chodzi o widywanie się dzieci z tatą, nie będzie z tym najmniejszego problemu – skomentowała gwiazda.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.