, ,  

Madonna czuje się na 20 lat

ImageRomans madonny z młodziutkim Jesuem Luzem cały czas bulwersuje ludzi.


Lecz sama gwiazda nie czuje , że mogłaby być babką Luza, ona twierdzi, że nie robi nic złego a wręcz przeciwnie. Jak sama powiedziała, czuję się na 20 lat więc jesteśmy rówieśnikami.

Ona w ten sposób usprawiedliwia swoje zachowanie. Wie, że robi coś na granicy moralności, dlatego znalazła sobie wymówkę. Madonna twierdzi, że różnica wieku, jaka ją dzieli z kochankiem, tak naprawdę nie ma żadnego znaczenia, bo ona czuje się jakby miała dwadzieścia parę lat, więc jej zdaniem są z Jesusem rówieśnikami – donosi znajomy artystki.

Tak czucie się być młodym nie jeden staruszek ma, ale fakty są faktami. 50 letnia kobieta sypia z 22 latkiem. To już raczej chore niż normalne. Dla Luza to start na wyżyny kariery. W końcu nie jedna gwiazda żeby zajść wysoko przeleciała przez łóżka tych co mogą coś załatwić.

Teraz kiedy kochaś jest ustawiony , wykorzystuje jeszcze bardziej Madonnę. Na dniach model podpisał świetny kontrakt z jedną z najlepszych agencji modeli w Nowym Jorku. Jego stawka za jedną sesję wzrosła z 250 do 150 tysięcy dolarów! Przy takich dochodach mógłby już kupić sobie mieszkanie i to nie byle jakie. Ale aż tak samodzielny niestety nie jest, więc wprowadził się do Madonny.

Jesus jest zachwycony swoim nowym życiem – powiedział dziennikarzom informator. Z jednego z najbiedniejszych miast świata przeniósł się do Nowego Jorku. Jest teraz przez wszystkich rozchwytywany. Już kompletnie zapomniał o swoich dawnych znajomych i rodzinie. Kariera jest dla niego najważniejsza.

Jak zarobi tyle ile może zaplanował, więc parę milionów, kopnie Madonnę w tyłek i tyle będzie miała po młodym kochasiu.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.