Madonna chce złożyć śluby z Luzem przed rabinem!

ImageMadonna spotyka się od początku tego roku z młodym brazylijskim modelem Luzem.


Para zamierza złożyć śluby przed samym rabinem w centrum Kabały w Nowym Jorku.
A później wydać przyjęcie na cześć swojego związku.

Poznali się właściwie na planie sesji zdjęciowej dla magazynu W, gdzie Jesus zagrał jej kochanka. Od tamtej pory nie rozstają się z wyjątkiem, kiedy piosenkarka starała się o adopcję małej  dziewczynki z Malawi a której nie dostała.

Znajomi pary mówią, że Madonna i Luz bardzo się do siebie ostatnio zbliżyli. Ona opłaca mu tygodniowo 100 dolarów za lekcje angielskiego i jeszcze chce wydać przyjęcie na dowód ich miłości.

Mają na swoim punkcie prawdziwą obsesję. Jesus bardzo jej pomógł przetrwać ten bardzo trudny czas, kiedy rozwiodła się z mężem i straciła prawo do adopcji nad małą Mercy. To nie było tak, że ich uczucie wygasło, kiedy Madonna starała się o opiekę nad dziewczynką. Po prostu bardziej się wtedy skupiała na tym, co dla niej najważniejsze – na zaadoptowaniu kolejnego dziecka. Nie jest to żadną tajemnicą, że marzy o tym od dawna – donosi źródło.

Naprawdę się kochają. Dzieci Madonny w pełni zaakceptowały Jesusa. Są jak rodzina. Madonna chce spędzać z nim teraz mnóstwo czasu, aby sprawdzić czy uczucie, jakie ich łączy jest naprawdę silne – kontynuuje informator.

Ona i może zakochana, taka okazja mieć takie młode ciało ale on póki ma sponsorkę i dojną krowę, będzie grał zakochanego chłoptasia.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.