,  

Madonna chce urodzić dziecko!

 Ma 51 lat i twierdzi, że nie ma jeszcze menopauzy! Aż trudno w to uwierzyć.


W jednym z ostatnich wywiadów Madonna powiedziała, że zła pani menopauza jeszcze do niej nie zawitała . I chociaż zaprzeczyła, że nie będzie żadnego ślubu z jej młodziutkim kochankiem Jesusem Luzem, jednak chce mieć z nim dzieci.

Zapytano ją czy chce być biologiczną matką, piosenkarka odpowiedziała:

Kto wie? Aktualnie mam pełne ręce roboty i nie miałabym na to czasu, ale wcale nie wykluczam, że tak się stanie. Szczerze mówiąc nie mam pojęcia i tyle mogę na ten temat powiedzieć. Jest takie powiedzenie – nigdy nie mów nigdy.

I gdyby miała jeszcze zajść to nie w tej chwili, ma jeszcze na to czas. W wieku 51 lat? Ona chyba sama nie wie co mówi.

Mam akurat kilka nieskończonych projektów. Napisałam właśnie kolejny scenariusz i chcę nakręcić nowy film. Jak dobrze pójdzie, nakręcę go jeszcze w przyszłym roku. Mam też wiele projektów związanych z Afryką, które chcę urzeczywistnić. Chciałabym wybudować tam szkołę dla dziewcząt i nakręcić dwa dokumentalne filmy. Zobaczymy – powiedziała.

Magdie powiedziała też, że jest dumna ze swojej córki Lourdes i jest pewna, że ona pomoże jej przy nowym dziecku.

Lourdes jest wspaniałą siostrą. Jest niesamowitą dziewczynką i ma bardzo charakterystyczne relacje ze swoim bratem Rocco. Mówią do siebie co pięć minut: Kocham cię, nienawidzę cię. Ona jest wielka. Niesamowita. Bardzo opiekuńcza.

Czy Lourdes pójdzie w ślady swojej matki?

Nie wydaje mi się, że ona zechce być piosenkarką. Myślę, że ona woli zostać aktorką. Jestem za tym, pod warunkiem, że najpierw skończy szkołę i potraktuje to bardzo poważnie. Lourdes gra też na pianinie, kocha modę, styl i interesuje się projektowaniem ubrań. Tak naprawdę ma wiele zainteresowań. Staram się na nią nie naciskać. Zobaczymy co będzie chciała robić.

adna dziewczyna Lourdes, kim będzie w przyszłości? Ale jedno wiemy, Madonna nie urodzi już dziecka. Ona sama jeszcze o tym nie wie.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.