,  

Madonna była bita przez Penna

ImagePierwszym mężem Madonny był Sean Penn. ich związek trwał koło 4 lat.


Była to jedna z najgorętszych par Hollywoodu. Od chwili rozwodu Madonna i Penn unikali się jak ognia. I do dziś nie chcą komentować swojego związku.  Po wielu latach do sieci zaczęły dostawać się informacje o tym co działo się między piosenkarką a jej byłym mężem. Okazało się, że piosenkarka była regularnie bita przez męża. Twierdziła jednak, że nie jest w stanie go opuścić, bo nigdy wcześniej nie czuła czegoś tak intensywnego.

Dziennikarze dotarli do raportów policyjnych i jak się okazało, Madonna ukrywała przed światem zachowanie Penna. Zeznała na policji, że jednego wieczoru aktor wpadł w taką furię, że zaczął ją bić kijem baseballowym. Kilka tygodni później przywiązał ją do krzesła i groził, że ogoli jej głowę. Okładał ją pięściami, po czym wychodził do baru się napić, a następnie wracał do bicia żony. Piosenkarka zeznała, że zgodził się ją rozwiązać dopiero wtedy, gdy przystała na wszystkie jego erotyczne zachcianki. Incydent ten sprawił, że gwiazda postanowiła w końcu złożyć papiery rozwodowe.

Wydawało by sie, że po takich przejściach, można faceta tylko znienawidzieć, ale okazuje się, że n ie. Znajomi piosenkarki powiedzieli niedawno, że ona nadal coś do niego czuje.

Ich związek był bardzo intensywny i burzliwy. Seks był po prostu nie do opisania – poinformowała osoba z otoczenia gwiazdy. Nigdy o nim nie zapomni. Zawsze będzie go kochać.

Na imprezie Vanity Fair oboje spoglądali na siebie. Penn w pewnej chwili podszedł do Madonny i zapytał, czy ten nowy chłoptaś to jej kolejne adoptowane dziecko- chodziło o Luza, z którym związała się piosenkarka. Z tego by wynikało, że i Pennowi coś huczy w sercu do niej i pęka z zazdrości.

celebrity-gossip

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.