Ma napady paniki

ImageStan Britney Spears nie jest dobry a nawet pogorszył się.


Wszyscy, rodzina i wytwórnia zmuszają piosenkarkę do powrotu na scenę a ona nie jest nadal na to gotowa. Britney jest bardziej stabilna emocjonalnie ale to nie oznacza, że wszystko z nią jest już dobrze. Ona jest samotna i zagubiona, czego raczej nikt nie chce zobaczyć. A już na pewno daleko jej jest do szczęścia.

Zapowiadaliśmy już jakiś czas temu, że po pięcioletniej przerwie wkrótce rozpoczyna się nowa trasa koncertowa Spears, A dokładnie artystka ma wyruszyć w trasę 3 marca. Właśnie to jest powodem jej panik. Britney jest tak przerażona , że kilka razy dziennie ma ostre napady paniki. Nie może jeść i spać. Wszystko to na tle nerwowym.

Britney żyje teraz w ciągłym stresie . Boi się, że trasa koncertowa okaże się klapą, że sobie nie poradzi, ośmieszy się i zaprzepaści wiele miesięcy pracy. Jej ojciec oraz wytwórnia strasznie na nią naciskają. Zamiast ją wspierać, ciągle jej powtarzają, że tym razem nie może zawieść swoich fanów, że to jej ostatnia szansa na uratowanie kariery . To jeszcze bardziej ją stresuje.

Jej stan jest na tyle poważny, że Spears udała się ostatnio do psychiatry po leki uspakajające i nasennie. Ten ciągły stres ją wykończy – donosi osoba z otoczenia gwiazdy.

Nowa płyta Britney świetnie się sprzedaje, ale jej powrót na scenę może mieć przykre dla artystki konsekwencje.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.