,  

Luz zaprzecza, by zdradził Madonnę

 Jesus Luz nie mógł zdradzić Madonny, gdyż pilnowała go mama…


Pisaliśmy, że Jesus Luz bawił się na jednej z imprez z 31 letnią modelką Lucianą Costą. Przytulali się a następnego dnia spotkał się z nią i spacerowali brzegiem plaży. Również zaprzecza tym plotkom sama Luciana. Luz zaś tłumaczy, że to stara znajoma, z którą wybrał się tylko na imprezę.

Gdy został zapytany o całą sytuację, powiedział że nie zdradził Madonny, gdyż … jego mama patrzyła.

Tańczyłem z Lucianą, to prawda, ale tańczyłem też z wieloma innymi dziewczynami na tej imprezie i to jeszcze o niczym nie świadczy. Moja mama na mnie cały czas patrzyła i nigdy nie mógłbym dopuścić do jakiejś intymnej sytuacji, jeśli moja mama byłaby w pobliżu, nawet jeśli byłbym zainteresowany tą osobą – mówi Jesus.

Skąd nagle stwierdzenie, że mama patrzyła. Młodsza o wiele lat matka Luza od Madonny była przeciwko związkowi jej syna z kobietą, która mogłaby być jego babką.  Cristiane Regina Da Silva powiedziała również, że Madonna porwała jej syna i ten robi wszystko jak zagra mu stara kochanka.

Luz chyba ma dość wszystkiego, gdyz teraz myśli o porzuceniu Kabały, do której wciągneła go piosenkarka.

Cieszę się ze studiowania kabały, ale nie jestem do końca do niej przekonany. Jeśli jutro nie odkryję nowej doktryny, nie widzę
powodów, aby nie kontynuować dalej moich studiów
– powiedział.

Na pytanie, jak sobie radzi z uwagą mediów, odpowiedział: Spodziewałem się tego. To jest cena, jaką płacisz, kiedy osiągasz w swojej pracy sukces.

Jeśli sypianie z Madonną to praca to sam się przyznał , że jest męską prostytutką. I niech uważa bo może odprawy nie dostać jak go zwolni.

celebrity-gossip

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.