Lista wymagań Mariah Carey

mariah_carey_037.jpg.jpg
Na wypadek, gdybyście chcieli zaprosić ją na kawę… Ostrzegamy: lista jest bardzo długa!


– W restauracji Mariah zawsze towarzyszy 11 ochroniarzy. Mają oni za zadanie stać dookoła stolika Divy i zasłaniać ją-Carey nie lubi kiedy ktoś patrzy się w jej talerz.
– W sklepie Selfridges rozdawała autografy przy specjalnie sprowadzonym na jej zamówienie (czytaj: żądanie) antycznym stoliku za 50 000 dolarów nakrytym jedwabiem… Diva usadowiła swój szanowny zad na tronie za ponad 1000 dolarów. Siedziała pośród róż i motyli…
-Carey zawsze towarzyszy 15 osobowa ekipa giermków i różnych asystentów: ma osoby do trzymania szklanki, kiedy ona z niej pije, poprawiania włosów, ubrań, noszenia na rękach (!).
– Do hotelu wkracza w glorii i chwale-po czerwonym dywanie, otoczona blaskiem świec. Pracownicy hotelu zobowiązani są do mówienia jej szczerych (?) komplementów.
– Diva z reguły wynajmuje całe piętro holetu, bo w ten sposób dba o swoją prywatność. Ostatnio wynajęła 15 apartamentów, po 20 000 dolarów każdy.
– W pokoju hotelowym musi być DVD, na którym Mariah ogląda swoje koncerty. Domaga się także wymienienia toalety na nową… Bo jest tego warta (?).
– Kiedy przyjęła rolę w niskobudżetowym filmie "Tennessee", producenci musieli ciąć koszty i dlatego Mariah wyjątkowo musiała dolecieć na plan zwykłym samolotem, klasą ekonomiczną, a nie prywatnym jetem. Mariah zgodziła się. Kazała wykupić CA klasę ekonomiczną.
– Diva zawsze chodzi na szpilkach. Mówi, że jej stopy "odrzucają" płaskie buty. Nawet na domowej silowni ćwiczy na obcasach…
– Stopy oczywiście czasami ją bolą, ale w końcu płaci swoim ludziom także za to, by nosili ją na rękach (na szczęście schudła z rozmiaru 14 na 6, ufff).
– Carey nie obchodzi urodzin , tylko rocznice. W tym roku obchodziła 38 rocznicę… W śrdoku jednak drzemie w niej 12-latka (bierze to, co Michael Jackson???).
– Potrafi spóźnić się ponad 3 godziny na konferencję i nie przeprosić. Niedawno spóźniła się 1,5 godz na wywiad, bo złamała paznokcia.
– Jej pies Jack ma własnego kierowcę, który wozi go mercedesem. Jack podróżuje także prywatnym jetem.
– Trenerka, która pracowała z Mariah nad jej nową figurą musiała latać na treningi do Nowego Jorku aż z Karaibów. Diva miała taki kaprys.
– W jej pokoju zawsze musi znajdować się 20 nawilżaczy powietrza. Bo tak i już.
– Napoje pije tylko przez słomkę. Oczywiście, sama nie trzyma szklanki. Robi to asystentka.
– 2 dni przed koncertem Mariah nie rozmawia z nikim. Oszczędza głos. Z innymi porozumiewa się tylko za pomocą karteczek. Ostatnio wymyśliła, że chce podobną maszynę do emisji glosu, jakiej używa (sparaliżowany) Stephen Hawking.
– Diva nie jest egoistką. Wzrusza ją los głodujących dzieci. Chciałaby być taka chuda, ale wie, że wiąże się to z wielkim cierpieniem.
– I na koniec: Mariah wcale nie uważa, żeby jej prośby są jakieś szczególnie dziwne!

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 2.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)
Lista wymagań Mariah Carey, 2.0 out of 10 based on 1 rating

You must be logged in to post a comment.