Lindsey Brown – brafitterka gwiazd przyjeżdża do Polski na zaproszenie Lanoro

Do sieci salonów z ekskluzywną bielizną

Lanoro, sieć salonów z luksusową bielizną zatrudniło w charakterze szefa szkoleń Lindsey Brown, brafitterkę gwiazd. Brytyjska celebrytka i specjalistka przyjedzie do Polski już niedługo.

 

LINDSEY BROWN to brafitterka, która dobierała bieliznę koronowanym głowom oraz wielu innym sławnym kobietom: Sarah Jessica Parker (Sex in the City), Nicole Kidman, Colleen Rooney (żona piłkarza).

 

Przez wiele lat pracowała w Harrod’s. Można napisać, że jest prekursorem brafittingu i największym autorytetem na świecie w tej dziedzinie. Ma 15 letnie doświadczenie w tej dziedzinie. Rozpoczęła budowanie swojego doświadczenia przez pracę w Harrod’s i Selfridges, jako manager, merchandiser i kupiec dla marki Hanro. Ma także doświadczenie, jako dystrybutor bielizny i strojów kąpielowych i z sukcesem rozwinęła ich sprzedaż na brytyjskim rynku. Uzupełnieniem jej doświadczeni stało się kierunkowe wykształcenie. Jest jedną z nielicznych osób na świecie, która zdobyła Masters Research Degree with Distinction, MA in Contour Design o specjalizacji z rozłożenia nacisków w staniku. Każdego miesiąca kobiety z Wielkiej Brytanii, Europy, Południowej Afryki, Ameryki i Australii przyjeżdżają do Lindsey Brown by skorzystać z jej wiedzy.

 

W przyszłym roku rozpocznie systematyczne szkolenie personelu sieci Lanoro. Pierwszy kurs dla brafitterek z Lanoro Lindsey Brown przeprowadziła w styczniu 2011. Jej przyjazd do Polki będzie kontynuacją tamtego projektu.

 

Na bezpłatne konsultacje z brafitterkami Lanoro można umówić się we wszystkich salonach. Lista znajduje się na www.lanoro.com.pl

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: +1 (from 1 vote)
Lindsey Brown - brafitterka gwiazd przyjeżdża do Polski na zaproszenie Lanoro, 10.0 out of 10 based on 1 rating

You must be logged in to post a comment.