Lindsay Lohan znowu narozrabiała

 Lindsay Lohan i Samantha Ronson to jedna z najbardziej awanturniczych par show-biznesu.


Co chwila wrze w mediach o kolejnej awanturze między dziewczynami, ale one same twierdzą, że wciąż się kochają a ich miłość jest dozgonna. Dziewczyny niedawno poleciały na Florydę. Samantha dawała tam koncert , koniec imprezy zakończył się znowu awanturą.

Lindsay była nieźle wstawiona. Pod krzesłem trzymała butelkę czystej i co chwila z niej popijała – poinformował dziennikarzy jeden z gości. Zabierała dziewczynie komórkę i czytała jej wiadomości. Sam była strasznie zdenerwowana i zwyczajnie wyrzuciła Lohan z koncertu. Kazała ochroniarzom odprowadzić ją do pokoju hotelowego

Lindsay wróciła sama do Los Angeles, ponieważ Sam nie chciała jej zabrać na kolejne koncerty. Wkurzona Lilo postanowiła się wyżyć na niewinnej pracownicy lotniska, która miała sprzedać jej bilet lotniczy.

Nie zarezerwowała sobie wcześniej biletu, a żądała miejsca w pierwszej klasie – donosi zaatakowana przez gwiazdę pracownica lotniska. Wpadła w furię i zaczęła wrzeszczeć na całe gardło. Bałam się, że mnie pobije. W połowie monologu przestała złościć się o bilet, a zaczęła mówić coś o zdradzie i chorym związku. Ona na prawdę potrzebuje opieki jakiegoś dobrego psychiatry.

Kiedyś w końcu skończy u jakiegoś psychiatry.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.