Lindsay Lohan ma zakaz pojawiania sie na pokazach!

ImageLindsay Lohan była wielką gwiazdą i była tak traktowana. Minęły zaledwie 4 lata a jej pozycja w show-biznesie spadła prawie do zera, chociaż jeszcze niektórzy ją zapraszają na imprezy.


W 2006 roku Lindsay Lohan liczyła się na rynku gwiazd. Tylko za siedzenie w pierwszym rzędzie na pokazach dostawała 60 tysięcy dolarów. Minęły cztery lata by zrujnować swoja karierę. W tym roku nie została zaproszona już na New York Fashion Week, a także ma całkowity zakaz pokazywania się na pokazach mody znanych projektantów.

Powody? Ludzie z branży twierdzą, że Lindsay jest tzw. brand damager, czyli ktoś kto bardzo niekorzystnie wpływa na wizerunek marki. Kiedy Lilo pojawiała się na pokazie, media bardzo źle pisała o zdarzeniu. Projaktanci postanowili, że nie będą jej zapraszać.

Wielu projektantów, zwłaszcza Jil Stuart myślą, że ona nie zasługuje na tę całą prasę, którą ma dzięki temu, że pojawia się na ich pokazach – donosi źródło magazynu New York Daily News.

Te samo źródło donosi, że Beyonce, Rihanna czy siostry Olsen żądają od 60-100 tysięcy dolarów za to, że tylko się pojawią na tkim pokazie.

yć nie umierać.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.