,  

Lindsay Lohan jest wściekła na Katie Holmes!

ImageW najnowszym kwietniowym wydaniu magazynu Glamour miała widnieć na okładce Lindsay Lohan.


Jakież było zaskoczenie , gdy Lindsay dowiedziała się, że zamiast niej na okładce Glamour będzie Katie Holmes. Lindsay wręcz się wściekła.

Kwietniowe wydanie miesięcznika to wydanie jubileuszowe. Miesięcznik obchodzi swoje 70 lecie. Kiedy w zeszłym tygodniu w kioskach ukazało się najnowsze wydanie pisma, Lindsay zbladła widząc, że jej miejsce na okładce zajęła Katie Holmes.

Lindsay zrobiła zdjęcia w stylu Madonny i była z nich bardzo zadowolona. Sesja wypadła naprawdę świetnie. Była pod wielkim wrażeniem, kiedy dowiedziała się, że jedno ze zdjęć może się znaleźć na okładce. Jej zdjęcia w stylu Marilyn Monroe, które ukazały się w magazynie New York i na jego okładce, przyniosły jej wielki rozgłos. Lindsay myślała, że teraz będzie tak samo, niestety przeliczyła się. Jest wściekła na Katie Holmes i na osobę, która zrobiła jej niepotrzebnie nadzieję – donosi informator.

Ktoś inny z redakcji powiedział, że w ogóle nie było nawet takiego pomysłu, by Lohan była twarzą kwietniowego wydania. –  Jeżeli Lindsay odniosła takie wrażenie, to była to zwykła pomyłka. Ona zawsze będzie wewnątrz czasopisma.

No niestety na takie miejsce trzeba sobie zapracować, a czym zapracowała Lohan by chciała być na pierwszej stronie Glamour. Owszem jest na pierwszych stronach ale kolorowych brukowców. Im więcej i głośniej krzyczy tym więcej jej tam jest.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.