,  

Leonardo musi się odchudzić i to sporo!

 Leonardo DiCaprio do końca roku musi zrzucić 15 kg!


Nieraz mogliśmy usłyszeć czy przeczytać, że aktorzy muszą zmieniać swój wizerunek na potrzeby filmów w których mają zagrać. Takie przemiany ma często Renee Zellweger. Teraz przyszedł czas na płeć męską Leonardo DiCaprio.

Leoś musi do końca roku zrzucić 15 kg na potrzeby roli jaką ma zagrać w filmie Inception, a do którego zdjęcia już ruszyły. Leonardo lubi jeść , chociaż jego partnerki są smukłe jak sarenki. Swoje smutki zatapia w jedzeniu, chociażby po tym jak nie dostał Oscara za swoją rolę w Drodze do szczęścia.

Leonardo musi zrzucić przynajmniej 15 kilogramów. Ostatnio przybrał w wadze i zaczyna wyglądać bardzo niekorzystnie. Nie wspominając już o tym, że kamera dodaje kilka kilo – donosi osoba związana ze studiem filmowym. Wkrótce będzie kręcona scena, w której ma wyglądać nawet nie szczupło, ale chudo.

Leonardo już biega na bieżni i przeszedł na bardzo surową dietę, którą podsunęły mu chude kochanki. Pod koniec roku pewnie zobaczymy pierwsze zdjęcia z planu filmowego i chudego DiCaprio.


VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.