, ,  

Lekarze alarmują- dziecko nie może chodzić na wysokim obcasie!

ImageAmerykańscy lekarze biją na alarm, dziecko nie może chodzić na wysokim obcasie, grozi jej w przyszłości kalectwo!


I chodzi tu o Suri, córkę Toma Cruisa i Katie Holmes, którzy swojej dziewczynce pozwalają na wszystko.

Kilka dni temu paparazzi przyłapali Katie i Suri na spacerze. Suri miała na sobie pantofelki na podwyższonym obcasie. Później w tych samych bucikach dziewczynka ślizgała się po deszczu, kiedy rodzice mieli wygodne ciepłe buty na nogach. jeden z lekarzy, który prowadzi w Nowym Jorku show Dr Olivier Zong, alarmuje: takie buty mogą mieć wpływ na wzrost dziecka!

Taka mała dziewczynka, jak Suri nie powinna nosić butów na obcasach – powiedział lekarz dziennikarzom. Bardzo częstym efektem ubocznym noszenia takim butów jest naciągnięcie ścięgna, albo jego skrócenie. Rodzice 3-letniego dziecka, które rośnie w bardzo szybkim tempie, powinni zadbać, by wszystko rozwijało się równomiernie.

Suri ma kilka takich samych par bucików na obcasie i bardzo często je nosi – dodaje. Ona nadal rośnie więc nawet w niewielkim stopniu niedopasowane buty mogą doprowadzić do nieodwracalnych zmian.

Mając na uwadze, że rodzina należy do Scjentologów, w razie jakichkolwiek komplikacji, mała nawet operacji nie będzie mogła przejść. Być może noszenie na rękach powstrzyma małą o d rychłego kalectwa. Wszak 3,5 letnie dziecko często jest też noszone.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.